PROMOCJE
Przyjrzyj się perełkom cenowym :)
Gra Magnetyczne Rybki, Rex London
Gra Magnetyczne Rybki, Rex London
55,00 zł 49,50 zł
szt.
Kaczuszka do kąpieli Lena - 1 szt.
Kaczuszka do kąpieli Lena - 1 szt.
10,00 zł 9,00 zł
szt.
Kubeczki do kąpieli zmieniające kolor SES Creative
Kubeczki do kąpieli zmieniające kolor SES Creative
53,16 zł 45,19 zł
szt.
Fantazyjne kryształy SES Creative
Fantazyjne kryształy SES Creative
40,12 zł 34,10 zł
szt.
Lol surprise bransoletki  - zabawki kreatywne dla dziewczynek
Lol surprise bransoletki - zabawki kreatywne dla dziewczynek
44,00 zł 37,40 zł
LATAJĄCY DYSK IRON MAN
LATAJĄCY DYSK IRON MAN
11,69 zł 10,52 zł
szt.
Drewniana świąteczna pocztówka z Olafem
Drewniana świąteczna pocztówka z Olafem
10,00 zł 9,00 zł
szt.
Zwierzaki Cudaki 5-6 lat
Zwierzaki Cudaki 5-6 lat
12,50 zł 11,25 zł
szt.
Salon fryzjerski, Plan Toys
Salon fryzjerski, Plan Toys
140,00 zł 126,00 zł
szt.
O nas

Kim jesteśmy? 

Cześć! Tutaj Wojtek i Ola oraz dzieci: Paulinka, Asia i Kacperek.

Wspólnie tworzymy rodzinną firmę, w której pracujemy, tworzymy, obsługujemy klientów i pakujemy paczuchy. Jak to robimy? Ano ... z PASJĄ ;)

Promujemy możliwości jakie drzemią w sile rodziny. Mając wspólne wizje i wspólny cel chcemy pokazać dzieciom, że jak się chce to współpracując można wiele osiągnąć. 

Naszą firmę, a co za tym idzie marketing i kontakt z klientem staramy się otaczać ponadprzeciętną wyobraźnią. By dookoła było dużo😊 oraz by zadowolony klient z przyjemnością do nas powrócił. Sklep "Zabawki z Pasją" traktujemy jako pomysł na życie.

  rodzinka z pasją     

O sklepie

Postanowiliśmy, że asortyment naszych zabawek nie będzie taki, jaki możesz odnaleźć w sklepie jednym z wielu. Mimo, iż wiemy jakie emocje wywołuje u dziecka widok laleczki Barbie czy kuli L.O.L. to u nas ich nie zdobędziesz. Nie to, że uważamy iż wszystkie są "ble", ale po prostu chcemy zaproponować Ci inne, mądre, wartościowe zabawki. Zabawki do których dziecko nabierze szacunku. Aha. I żadnych głośno grających, krzyczących zabawek! Brrrrrrrr!

Kreatywność ponad wszystko

Stawiamy przede wszystkim na zabawki kreatywne. Zabawki, które pozwolą dziecku marzyć, myśleć i tworzyć! Zabawki kreatywne wprowadzają dziecko w magiczny świat niecodziennych wrażeń. Są najlepsze i koniec kropka 😉

Promujemy również ponadczasowe zabawki drewniane, zabawki konstrukcyjne czy zabawki z tektury - tak tekturowe w ostatnim czasie bardzo nas jarają 😉 Coraz większą bazę naszych zabawek stanowią produkty polskie. Są to często mali producenci, którzy z pasją tworzą piękne dzieła. I bardzo cieszymy się, że uczestniczymy w ich promowaniu. Bo są naprawdę superanckie! 

 

  W pracy wpierają nas:

 Stefan, Hela i ptaszek pocztowy Kacperek

Niektórzy z nich są prawdziwi, niektórzy wirtualni, niektórzy pół na pół. Wszyscy jednak wyznają filozofię życia z pasją.

 

       
  
                                                  

(Prawie) wszyscy klienci nas kochają! Pokochaj i Ty! Nie wstydź się uczuć ;)

Tak, zdarza się, że ekipa pakująca zabawki, słuchając najnowszego przeboju Majki Jeżowskiej zamiast piłki jasnoróżowej włożą do paczki ciemnoróżową. Zdarza się to zwykle raz na 600 wysłanych piłek. Bywają też i większe wpadki - zamiast pieska wysłaliśmy kotka. Takie numery to już prawdopodobieństwo 1 na 1800 wysłanych paczek. Szansa byś to Ty miał/a pomylone zamówienie jest niewielkie. Ale spokojnie - może na Ciebie trafi. Przeprowadziliśmy ostatnio dochodzenie i wnioski były zdumiewające. Okazało się, że Majka Jeżowska rozbrzmiewa w głośnikach naszego magazynu zaledwie (aż nie do wiary prawda?) 3 razy w roku. Na pewno co roku cyrki dzieją się w dzień chłopaka oraz dzień kombatanta. Trzeci dzień jest losowy i nie potrafimy go przewidzieć. To tak jak z Twoim ulubionym kebabem od Turka. Jadasz go od lat z powodzeniem, aż tu przyjdzie nagle ten pechowy dzień, że żołądek dopadnie kuchenna rewolucja a wtedy ty z obłędem w oczach szukasz pilnie ratunku. I to na dodatek podczas randki. No nie przewidzisz takiej sytuacji.

Kliknij w serduszko i sprawdź, jakie opinie wystawiają nam osoby jedzące kebaby:

 

 

 Masz pytania? Koniecznie dzwoń lub pisz. Teraz :)

Zachęcamy do kontaktu z nami. Z uśmiechem na ustach odpowiemy na każde pytanie i rozwiążemy wszelkie wątpliwości.

tel. 733 988 982,  sklep@zabawkizpasja.pl

 

 Biuro handlowe - jak nas odnaleźć?

Jeśli czujesz, że warto nas odwiedzić i osobiście odebrać zakupioną zabawkę to miło nam będzie Ciebie gościć. Najlepiej jeśli wpadniesz ok godz. 11 lub 13. Wtedy serwujemy świeżo mieloną kawusię. Ciacho będzie jak przyniesiesz :)   

Nasze biuro mieści się w Toruniu przy ul. Szosa Okrężna 3-13/4. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8-16. Bywa jednak, że jak już z pasją spakujemy wszystkie paczki to maszerujemy zwiewnym krokiem do na kebaba do Turka ;) Tak więc przed przyjściem lepiej dzwoń, by się upewnić, że jesteśmy na miejscu.

Nie jest łatwo nas znaleźć więc oto kilka wskazówek. Znajdujemy się w tajemniczym, parterowym budynku wzdłuż ulicy Szosa Okrężna. Naprzeciw Galerii Plaza, obok Fortu IX na dachu którego widnieje wielki szyld "Arkady Kupieckie". Teraz w forcie jest Dom Pomocy Społecznej. Wróćmy jednak do poszukiwań naszego biura. Zapewne znajdziesz się u wrót FORTU IX na tym dużym parkingu. No nie oszukujmy się, ale 97 % z Was tam trafia. To teraz jak już będziesz przy tym małym domku zerknij w prawo. Na niewielkim wzniesieniu jest drugi, niewielki parking a tam szyld z nazwami różnych firm w tym i naszej -z uśmiechniętym niemowlakiem :) Masz przed sobą bramę z napisem "Elweko" w którą śmiało wejdź. Teraz nucąc piosenkę "Dziwny jest ten świat" żwawym krokiem wkrocz do budynku. Znajdziesz nas na końcu korytarza w lokalu nr 4. Jak już nas obudzisz to koniecznie zapytaj się czy przyszła w końcu dostawa paprotników. Uwielbiamy odważnych ludzi! Będzie kupa śmiechu a Ty w nagrodę otrzymasz niespodziankę. No albo nie dostaniesz. Bo kto to przewidzi w jakim humorze będzie prezes ;) 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl