Newsletter - zapisz się i kup 5% taniej, a później otrzymuj unikalne rabaty!
Promocje
SLIME - Zestaw naukowy ADDO Szlam i Maź
SLIME - Zestaw naukowy ADDO Szlam i Maź
79,00 zł 35,00 zł
szt.
Swigglefish zestaw z samochodem Gdzie jest Dory
Swigglefish zestaw z samochodem Gdzie jest Dory
97,00 zł 37,00 zł
szt.
BASEN Z DASZKIEM RAFA KORALOWA 1.40m x1.40m x1.14m
BASEN Z DASZKIEM RAFA KORALOWA 1.40m x1.40m x1.14m
137,00 zł 127,00 zł
szt.
Koło do pływania ciastko 107 cm
Koło do pływania ciastko 107 cm
22,00 zł 20,00 zł
szt.
Koło do pływania z siatką
Koło do pływania z siatką
62,00 zł 59,00 zł
szt.
Dmuchane koło do pływania Lama
Dmuchane koło do pływania Lama
30,00 zł 27,00 zł
szt.
O nas

Kim jesteśmy? 

Firmą rodzinną - bo w rodzinie siła :) Cześć. Tu Ola, Wojtek, Paulinka i Asia!

Twoja wizyta bardzo nas cieszy. Czy Ty również się dziś wspaniale czujesz?

 

 

Zaczynaliśmy kilka lat temu od zera, bez kapitału. Jakaż była radość ze sprzedaży pierwszej lalki! Efekt tej radości był zaskakujący. Do ekipy "Zabawek z Pasją" dołączyła Paulinka. A po kolejnych dwóch latach Asia :) Dziewczynki szybko pokazały nam kto tu rządzi.
I jak widzisz, teraz jesteśmy już na zupełnie innym, wyższym poziomie zaawansowania :)

 

 

 

Ale to nie tak, że dzieci tylko nami zarządzają. Paulinka już jako mały bąbel swoją twarzą zaczęła rekomendować swoje ulubione zabawki. Możesz ją ujrzeć w opisach niektórych produktów. Asia również chce zostać ambasadorem "Zabawek z Pasją". Prace nad tym intensywnie trwają a efektami nietuzinkowych sesji zdjęciowych będziemy mogli się już wkrótce delektować :)

Asia wpatrzona jest w swoją starsza siostrę. To Paulinka nadaje ton ich wspólnym głupotkom ale wydaje się, że Asia już wkrótce przerośnie mistrza :)

 

 

Ostatnio na meczu koszykówki, po tym jak zdemolowały barierki ochronne, to one były gwiazdami meczu :)

 

 

 

I to właśnie dla tych wesołych dzieciaczków pracujemy ciężko, ale z pasją. To dla nich prowadzimy niełatwe, przedsiębiorcze życie. By było co dzieciakom do garnka włożyć a one by rosły na mądre, kreatywne i aktywne przedstawicielki gatunku ludzkiego :)

Wszystkie oferowane przez nas zabawki daliśmy lub dalibyśmy ( czekają w kolejce :) ) do testowania naszym dzieciaczkom. Do oferty wprowadzamy coraz to nowe zabawki, które w pozytywny sposób wpływają na kreatywność i aktywność dzieci. 

 

Witamy Cię serdecznie w sklepie z kreatywnymi zabawkami!

Staramy się patrzeć na świat z optymizmem. Każdą transakcję okraszamy więc sporą porcją humoru!

Obiecujemy profesjonalną obsługę, szybką wysyłkę oraz zadowolenie z zabawek.

 

Oto my - ekipa obsługująca Twoje zachcianki:

Wojtek, Ola , Stefan, Hela i ptaszek Kacperek

Heloł! Wbrew pozorom mamy równo pod sufitem. No może nie do końca. Tak czy inaczej Ciebie i Twoje zamówienie traktujemy bardzo poważnie ;)

       


  
                                                  

(Prawie) wszyscy klienci nas kochają! Pokochaj i Ty! Nie wstydź się uczuć ;)

Tak, zdarza się, że dziewczyny pakujące zabawki,  słuchając najnowszego przeboju Justina Biebera zamiast piłki jasnoróżowej włożą do paczki ciemnoróżową. Zdarza się to zwykle raz na 600 wysłanych piłek. Bywają też i większe wpadki - zamiast pieska wysłaliśmy kotka. Takie numery to już prawdopodobieństwo 1 na 1800 wysłanych paczek. Szansa byś to Ty miał/a pomylone zamówienie jest niewielkie. Ale spokojnie - może na Ciebie trafi. Przeprowadziliśmy ostatnio dochodzenie i wnioski były zdumiewające. Okazało się, że Justin Bieber rozbrzmiewa w głośnikach naszego magazynu 3 razy w roku. Na pewno co roku cyrki dzieją się w dzień chłopaka oraz dzień kombatanta. Trzeci dzień jest losowy i nie potrafimy go przewidzieć. To tak jak z Twoim ulubionym kebabem od Turka. Jadasz go od lat z powodzeniem aż tu przyjdzie nagle ten pechowy dzień, że żołądek dopadnie kuchenna rewolucja a wtedy ty z obłędem w oczach szukasz pilnie ratunku. I to na dodatek podczas randki. No nie przewidzisz takiej sytuacji.

Kliknij w serduszko i sprawdź, jakie opinie wystawiają nam osoby jedzące kebaby:

 

"Nie samą sprzedażą człowiek żyje ..."

Rzekł do nas kiedyś pewien bardzo mądry człowiek. Długo myśleliśmy i interpretowaliśmy jego słowa. I postanowiliśmy wprowadzić do naszego biznesu dwie rzeczy, z których czerpiemy radość.

Po pierwsze humor. To już zapewne zauważyłeś/aś. A jeszcze więcej doświadczysz po zakupie :)

Po drugie dawanie wartości. Sami wychowujemy dzieci i jak każdy chcemy by były mądre i szczęśliwe. Obserwujemy, czytamy i chętnie rozmawiamy z mądrymi ludźmi. Jeżeli dowiemy się czegoś co mogłoby komuś pomóc we właściwym wychowaniu dziecka to chętnie się ty dzielimy. Swoje przemyślenia i mądre rady możesz przeczytać na naszym blogu. Kliknij w zieloną kostkę i przybij piątkę z naszym blogiem:

 

 Masz pytania? Koniecznie dzwoń lub pisz. Teraz :)

Zachęcamy do kontaktu z nami. Z uśmiechem na ustach odpowiemy na każde pytanie i rozwiążemy wszelkie wątpliwości.

tel. 56 692 6932, 733 988 982,  zabawkizpasja@gmail.com

 

 Biuro handlowe - jak nas odnaleźć?

Jeśli czujesz, że warto nas odwiedzić i osobiście odebrać zakupioną zabawkę to miło nam będzie Ciebie gościć.   

Nasze biuro mieści się w Toruniu przy ul. Szosa Okrężna 3-13. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9-15.

Nie jest łatwo nas znaleźć więc oto kilka wskazówek. Znajdujemy się w tajemniczym, parterowym budynku wzdłuż ulicy Szosa Okrężna. Naprzeciw Galerii Plaza, obok Fortu IX na dachu którego widnieje wielki szyld "Arkady Kupieckie". Teraz w forcie jest Dom Pomocy Społecznej. Wróćmy jednak do poszukiwań naszego biura. Zapewne znajdziesz się u wrót FORTU IX na tym dużym parkingu. No nie oszukujmy się, ale 99 % z Was tam trafia. To teraz jak już będziesz przy tym małym domku zerknij w prawo. Na niewielkim wzniesieniu jest drugi, niewielki parking a tam szyld z nazwami różnych firm w tym i naszej -z uśmiechniętym niemowlakiem :) Masz przed sobą bramę z napisem "Elweko" w którą śmiało wejdź. Teraz nucąc piosenkę "Dziwny jest ten świat" żwawym krokiem wkrocz do budynku. Znajdziesz nas na końcu korytarza w lokalu nr 4. Jak już nas obudzisz to koniecznie zapytaj się czy przyszła w końcu dostawa paprotników. Uwielbiamy odważnych ludzi! Będzie kupa śmiechu a Ty w nagrodę otrzymasz niespodziankę :)

 

 

A na koniec już nudne dane rejestrowe:

Kreatywni Aktywni Sp. z o.o., ul. Szosa Okrężna 3-13/4 , 87-100 Toruń, NIP 9562312057, KRS 0000565896, Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy w Toruniu, VII Wydział Gospodarczy, Kapitał zakładowy: 5 000,00 zł w całości wpłacony.

 

I numer konta, na którym z uśmiechem na ustach przywitamy wysłane przez Ciebie sianko:

nr konta BNP Paribas: 91 1750 0012 0000 0000 2976 2527

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium