Nowości
Lalka Steffi ciężarna z dźwiękami
Lalka Steffi ciężarna z dźwiękami
78,54 zł
szt.
Lalka Steffi Pediatra z maseczką
Lalka Steffi Pediatra z maseczką
43,14 zł
szt.
Lalka Steffi na ratunek koali
Lalka Steffi na ratunek koali
51,01 zł
szt.
Lalka Steffi z kotkiem
Lalka Steffi z kotkiem
45,76 zł
szt.
Lalka Evi z małpkami
Lalka Evi z małpkami
24,78 zł
szt.
Promocje
Sensoryczna tablica manipulacyjna - stonoga
Sensoryczna tablica manipulacyjna - stonoga
250,00 zł 227,00 zł
szt.
Drewniana rakieta edukacyjna
Drewniana rakieta edukacyjna
160,00 zł 127,00 zł
szt.
O nas

Kim jesteśmy? 

Cześć! Tutaj Ola, Wojtek, Paulinka, Asia i Kacperek.

Wspólnie tworzymy rodzinną firmę, w której pracujemy, tworzymy, obsługujemy klientów i pakujemy paczuchy.

Jak to robimy? Ano ... z PASJĄ ;)

Twoja wizyta bardzo nas cieszy. Czy Ty również się dziś wspaniale czujesz?

      

 

Witamy Cię serdecznie w sklepie z kreatywnymi zabawkami!

Trzymamy kciuki, żebyś w naszym zakątku z pasją znalazł(a) mądrą zabawkę, która sprawi uśmiech na twarzy Twojej (albo) dziecka. Piszę "albo" bo przecież nie jest powiedziane, że zabawkę kupujesz dziecku. A pewnie! Kup sobie zabawkę! A co! :)

W nagrodę zaserwujemy Ci porcję posprzedażowego humoru. Serio serio. Patrzymy na świat z optymizmem. I ten optymizm przekazujemy dalej w świat. A przy okazji tez zabawki ;) Zresztą zobaczysz jak jest u nas śmiesznie po zakupach.

Obiecujemy profesjonalną obsługę, szybką wysyłkę oraz zadowolenie z zabawek.

 

 

  W pracy wpierają nas:

 Stefan, Hela, Klaudia i ptaszek pocztowy Kacperek

Niektórzy z nich są prawdziwi, niektórzy wirtualni, niektórzy pół na pół. Wszyscy jednak wyznają filozofię życia z pasją.

 

       
  
                                                  

(Prawie) wszyscy klienci nas kochają! Pokochaj i Ty! Nie wstydź się uczuć ;)

Tak, zdarza się, że ekipa pakująca zabawki, słuchając najnowszego przeboju Majki Jeżowskiej zamiast piłki jasnoróżowej włożą do paczki ciemnoróżową. Zdarza się to zwykle raz na 600 wysłanych piłek. Bywają też i większe wpadki - zamiast pieska wysłaliśmy kotka. Takie numery to już prawdopodobieństwo 1 na 1800 wysłanych paczek. Szansa byś to Ty miał/a pomylone zamówienie jest niewielkie. Ale spokojnie - może na Ciebie trafi. Przeprowadziliśmy ostatnio dochodzenie i wnioski były zdumiewające. Okazało się, że Majka Jeżowska rozbrzmiewa w głośnikach naszego magazynu zaledwie (aż nie do wiary prawda?) 3 razy w roku. Na pewno co roku cyrki dzieją się w dzień chłopaka oraz dzień kombatanta. Trzeci dzień jest losowy i nie potrafimy go przewidzieć. To tak jak z Twoim ulubionym kebabem od Turka. Jadasz go od lat z powodzeniem, aż tu przyjdzie nagle ten pechowy dzień, że żołądek dopadnie kuchenna rewolucja a wtedy ty z obłędem w oczach szukasz pilnie ratunku. I to na dodatek podczas randki. No nie przewidzisz takiej sytuacji.

Kliknij w serduszko i sprawdź, jakie opinie wystawiają nam osoby jedzące kebaby:

 

 

 Masz pytania? Koniecznie dzwoń lub pisz. Teraz :)

Zachęcamy do kontaktu z nami. Z uśmiechem na ustach odpowiemy na każde pytanie i rozwiążemy wszelkie wątpliwości.

tel. 56 692 6932, 733 988 982,  zabawkizpasja@gmail.com

 

 Biuro handlowe - jak nas odnaleźć?

Jeśli czujesz, że warto nas odwiedzić i osobiście odebrać zakupioną zabawkę to miło nam będzie Ciebie gościć. Najlepiej jeśli wpadniesz ok godz. 11 lub 13. Wtedy serwujemy świeżo mieloną kawusię. Ciacho będzie jak przyniesiesz :)   

Nasze biuro mieści się w Toruniu przy ul. Szosa Okrężna 3-13/4. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 8-16. Bywa jednak, że jak już z pasją spakujemy wszystkie paczki to maszerujemy zwiewnym krokiem do na kebaba do Turka ;) Tak więc przed przyjściem lepiej dzwoń, by się upewnić, że jesteśmy na miejscu.

Nie jest łatwo nas znaleźć więc oto kilka wskazówek. Znajdujemy się w tajemniczym, parterowym budynku wzdłuż ulicy Szosa Okrężna. Naprzeciw Galerii Plaza, obok Fortu IX na dachu którego widnieje wielki szyld "Arkady Kupieckie". Teraz w forcie jest Dom Pomocy Społecznej. Wróćmy jednak do poszukiwań naszego biura. Zapewne znajdziesz się u wrót FORTU IX na tym dużym parkingu. No nie oszukujmy się, ale 97 % z Was tam trafia. To teraz jak już będziesz przy tym małym domku zerknij w prawo. Na niewielkim wzniesieniu jest drugi, niewielki parking a tam szyld z nazwami różnych firm w tym i naszej -z uśmiechniętym niemowlakiem :) Masz przed sobą bramę z napisem "Elweko" w którą śmiało wejdź. Teraz nucąc piosenkę "Dziwny jest ten świat" żwawym krokiem wkrocz do budynku. Znajdziesz nas na końcu korytarza w lokalu nr 4. Jak już nas obudzisz to koniecznie zapytaj się czy przyszła w końcu dostawa paprotników. Uwielbiamy odważnych ludzi! Będzie kupa śmiechu a Ty w nagrodę otrzymasz niespodziankę. No albo nie dostaniesz. Bo kto to przewidzi w jakim humorze będzie prezes ;) 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium