Newsletter
"Nacukierek"

Akcja specjalna "nacukierek"

Chodzi o drobny napiwek ( no w w tym przypadku symboliczny "nacukierek" :) ) dla młodych aktorek: Paulinki i Asi - lśniących gwiazd kanału YouTube "Dzieci z Pasją". Ponieważ dziewczynki wykonują naprawdę kawał dobrej roboty, postanowiliśmy utworzyć im specjalną skarbonkę do której każdy kupujący może się dorzucić.

Jak? W każdej z opcji dostawy są pozycje z dopiskiem "nacukierek". Jest to dodane 2 zł do każdej z opcji wysyłki. Po "zecie" na dziewczynkę :) 

Jeśli podobają Ci się kreatywne wygibasy "dzieci z pasją" i masz ochotę zmotywować dziewczynki do jeszcze bardziej szalonej zabawy, to dajże "dwuzeciaka" dla przedsiębiorczego dzieciaka! :) 

Mamy cynk, że Paulinka i Asia w miły sposób Ci się za to odwdzięczą :)

Zabawy z pasją możesz również obejrzeć w zakładce FILMY. Kim są dziewczynki i jaką rolę pełnią w sklepie "Zabawki z Pasją" dowiesz się z zakładki POZNAJ NAS.

 

Podsumowanie pierwszej edycji akcji "nacukierek". Trwała od 07.04.2017 do 23.08.2017 r. Dziewczynki zebrały w niej 38 zł. Koniecznie kliknij w poniższy obrazek aby zobaczyć na jakie spełnienie marzeń zostały wydane pieniądze:

 

podziekowanie_nacukierek

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w drugiej edycji akcji "nacukierek". Dziewczynki aktualnie toczą miedzy sobą negocjacje na które ze swoich marzeń będą . Jak tylko dojdą do porozumienia to od razu damy znać ;)

LICZNIK  - na dzień 14.01.2018 zebraliśmy 96 zł. W imieniu Paulinki i Asi serdecznie dziękujemy!

Dzieci z pasją

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl