Newsletter - zapisz się i kupuj 5% taniej
Nowości
LATARKA CZOŁOWA na akumulatorki
LATARKA CZOŁOWA na akumulatorki
33,00 zł
szt.
RĘKAWICZKI NA ROWER MICKEY
RĘKAWICZKI NA ROWER MICKEY
36,50 zł
szt.
KASK ROWEROWY SAMOLOTY
KASK ROWEROWY SAMOLOTY
54,50 zł
szt.
KASK ROWEROWY MINNIE
KASK ROWEROWY MINNIE
54,50 zł
szt.
KASK ROWEROWY KSIĘŻNICZKI
KASK ROWEROWY KSIĘŻNICZKI
54,50 zł
szt.
KASK ROWEROWY MICKEY
KASK ROWEROWY MICKEY
54,50 zł
szt.
KASK ROWEROWY CARS/2
KASK ROWEROWY CARS/2
54,50 zł
szt.
Nacukierek

Akcja specjalna "nacukierek"

Chodzi o drobny napiwek ( no w w tym przypadku symboliczny "nacukierek" :) ) dla młodych aktorek: Paulinki i Asi - lśniących gwiazd kanału YouTube "Dzieci z Pasją". Ponieważ dziewczynki wykonują naprawdę kawał dobrej roboty, postanowiliśmy utworzyć im specjalną skarbonkę do której każdy kupujący może się dorzucić.

Jak? W każdej z opcji dostawy są pozycje z dopiskiem "nacukierek". Jest to dodane 2 zł do każdej z opcji wysyłki. Po "zecie" na dziewczynkę :) 

Jeśli podobają Ci się kreatywne wygibasy "dzieci z pasją" i masz ochotę zmotywować dziewczynki do jeszcze bardziej szalonej zabawy, to dajże "dwuzeciaka" dla przedsiębiorczego dzieciaka! :) 

Mamy cynk, że Paulinka i Asia w miły sposób Ci się za to odwdzięczą:)

Zabawy z pasją możesz również obejrzeć w zakładce FILMY. Kim są dziewczynki i jaką rolę pełnią w sklepie "Zabawki z Pasją" dowiesz się z zakładki POZNAJ NAS.

 

Pierwsza edycja akcji "nacukierek". trwała od 07.04.2017 do 23.08.2017 r. Dziewczynki zebrały w niej 38 zł. Koniecznie kliknij w poniższy obrazek aby zobaczyć na jakie spełnienie marzeń zostały wydane pieniądze:

 

podziekowanie_nacukierek

 

Drugą edycję akcji "nacukierek" zakończyliśmy 29.05.2018. W tym dniu na nacukierkowym koncie dziewczynek zadzwoniło równe 150 zł. Pieniążki te dziewczynki przeznaczyły na swoje wymarzone małpki fingerlings: Sophie i Bella, którymi teraz się opiekują. Na poniższym filmiku zobaczysz podziękowania nagrane przez Asię z Pasją :)

 

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w trzeciej edycji akcji "nacukierek". Dziewczynki nie chcą nam jeszcze zdradzić na co teraz zbierają :)

LICZNIK  - na dzień 24.07.2018 zebraliśmy 10 zł. W imieniu Paulinki i Asi serdecznie dziękujemy!

Dzieci z pasją

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl