Kupuj z RABATem

Kochana Klientko / Drogi Kliencie!

 

Bardzo cieszymy się, że chcesz zrobić zakupy w naszym sklepie z pasją. W podziękowaniu, że weszłaś/ wszedłeś na tę szczególną stronę chcemy dać Ci kod rabatowy, który obniży cenę produktów (nieprzecenionych) o 10%.

Wystarczy, że w polu KOD RABATOWY wpiszesz: MATILDAjednanamilion

Jest tylko jeden mały warunek. Prosimy Cię o wpłatę przynajmniej 1 zł  na konto Matildy. Prosimy zrób to poprzez naszą skarbonkę: ZBIÓRKA DLA MATILDY

Im więcej wpłat, chociażby tych małych, tym większa będzie się stawać widoczność zrzutki dla Matildy w serwisie siepomaga.pl. 

 

Historię dziewczynki dla której pomagamy zbierać pieniądze przeczytasz tutaj: https://www.siepomaga.pl/matilda-salejko

Matilda jeszcze do niedawna była pełną radości i energii dziewczynką. Niestety okazało się, że Matilda cierpi na bardzo rzadką genetyczną Chorobę Charcota-Mariego-Tootha typu 4. Mówiąc w skrócie umierają jej mięśnie :( Jest szansa by zatrzymać tę chorobę. Na leczenie potrzeba jednak ogromnej sumy pieniędzy a zbiórka idzie niestety bardzo powoli. Wspólnymi siłami MUSIMY tę zbiórkę przyspieszyć. 

Matilda jest jedna na milion – to jednak nie jest komplement, a przekleństwo. Tylko jedno dziecko na milion rodzi się z uszkodzonym genem GDAP1 – genem odpowiedzialnym za zakończenia nerwów. 

 

Matilda jest naszą sąsiadką spod Torunia. My sami mamy dwie córeczki w wieku Matildy i na samą myśl... Bardzo nam zależy by Matilda wróciła do zdrowia.

 

Do tej pory pomagaliśmy m.in. oddając zabawki na licytację w grupie na Facebooku. Grupie do której dołączenia również i Ciebie zachęcamy: Matilda 1 na MILION * LICYTACJE

Jednak to jest za mało. Potrzebujemy by jak największa liczba osób usłyszała o zbiórce i wpłaciła na nią symboliczną "złotówkę". 

 

PODSUMOWANIE

Jeśli jesteś zdecydowana/y na zakupy w naszym sklepie to zachęcamy Cię do skorzystania z kodu rabatowego:MATILDAjednanamilion , który to obniży ceny o 10%.

Korzystając ze zniżki zobowiązujesz się wpłacić minimum 1 zł. Prosimy zrób to poprzez tę skarbonkę: https://www.siepomaga.pl/matildazpasja Będziemy wtedy widzieli, że to co robimy ma sens.  

 

To co, dogadamy się? :)

 

Dziękujemy!

Ola i Wojtek

właściciele sklepu www.zabawkizpasja.pl

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl